Спеціальні потреби

Українські посадовці попередили населення Сходу про небезпеку, пов’язану із сепаратистами


Проросійський сепаратист
Проросійський сепаратист
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав людей у районі Донецька залишатися вдома з приводу збройних сутичок між урядовими силами і проросійськими сепаратистами.

Аваков заявив, що йдеться про мешканців Слов’янська і недалеких міст Краматорськ та Красний Лиман.

Насильство продовжується після того, як сотні важко озброєних сепаратистів атакували державні об’єкти неподалік кордону з Росією, що спричинило цілоденну перестрілку, в результаті якої загинуло до семи людей.

Бої неподалік Луганська, одні з найзапекліших за два місяці діяльності сепаратистів, викликали нову хвилю критики з боку Сполучених Штатів на адресу Росії за її роль у збільшенні насильства у Східній Україні.

Державний департамент США звинуватив Росію у підтримці сепаратизму – надсиланням бойовиків і озброєння, і додав, що Росія «не зробила нічого, щоб припинити» таке транскордонне втручання. Представниця Держдепартаменту зробила таку заяву після того, як міністр Сергій Лавров повідомив про проект резолюції Ради Безпеки ООН (запропонований Росією) щодо можливості встановлення «гуманітарних коридорів» до Східної України.
XS
SM
MD
LG