Спеціальні потреби

Росія пропонує проект резолюції РБ ООН щодо насильства в Україні


Рада Безпеки ООН
Рада Безпеки ООН
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що його країна передасть Раді Безпеки ООН проект резолюції про створення гуманітарного коридору в Східній Україні.

Лавров сказав репортерам, що резолюція також пропонує закінчення поточного насильства в регіоні і охарактеризував ситуацію на місцях як таку, що погіршується.

Українські війська продовжують операцію проти проросійських сепаратистів, які захопили під свій контроль райони неподалік кордону з Росією. У понеділок сутички продовжувались у місті Луганську, де сепаратисти атакували частину прикордонних військ.

Також у понеділок російська компанія «Газпром» відстрочила можливе припинення постачання газу Україні, що могло б вплинути на постання газу іншим регіонам Європи.

Україна уже заплатила Росії 786 мільйонів доларів за частину постач газ, отримуючи в заміну тижневу відстрочку запровадження в життя російського плану про повне припинення постач, якщо вона заздалегідь не отримає оплати. Обидві сторони мають продовжувати переговори в цій справі в понеділок в Брюсселі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG