Спеціальні потреби

Щоб у Росії не обходили санкції через агресію проти України, США їх оновили


Тиск має тривати доки не зміниться поведінка Росії
Сенатор США Роб Портман

Санкції США у зв'язку із агресією проти України розширено. Під їх дію зокрема потрапляють компанії "Мостотрест" і "СГМ-мост". Перша є субпідрядником будівництва моста через Керченську протоку, а "СГМ-мост" — генеральним підрядником.

"Щоб зберегти ефективність діючих санкцій Служба контролю за закордонними активами Мінфіну США сьогодні визначила 37 юридичних та фізичних осіб відповідно до трьох урядових постанов пов'язаних із Росією та Україною. Сьогоднішні заходи є частиною зусиль покликаних протидіяти спробам обійти санкції накладені на Росію, сприяти приватному сектору дотримуватись санкцій та допомогти дипломатичному вирішенню конфлікту в Україні", - йдеться у заяві на сайті Мінфіну США.

"Тиск має тривати доки не зміниться поведінка Росії", - відзначив з приводу санкцій Сенатор США Роб Портман.

У список потрапили заступник командувача штабом бойовиків "ДНР" Едуард Басурін, глава "Міноборони ДНР" Володимир Кононов, "міністр зв'язку ДНР" Віктор Яценко, заступник голови ради міністрів окупаційної влади Криму Дмитро Полонський, низка кримських міністрів, глава "Мінфіну ЛНР" Євгеній Мануйлов та інші - наводить подробиці "Українська правда".

Думаю Азаров зараз радіє, коли про нього згадують
Журналіст про Азарова у санкційному списку

Згадано і колишнього голову уряду України Миколу Азарова.

"Думаю Азаров зараз радіє, коли про нього згадують", - твітнув з цього приводу журналіст Ян Бейтсон, який висвітлює події в Україні для ряду міжнародних видань.

Дивіться також: Нормалізація відносин між США та Росією не можлива без дотримання Мінських домовленостей

Нормалізація відносин між США та Росією не можлива без дотримання Мінських домовленостей. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

XS
SM
MD
LG