Спеціальні потреби

Нормалізацію життя в Україні помітив відомий економіст


Узбережжя Туреччини
Узбережжя Туреччини

Збільшення турпотоку з України до Туреччини у липні 2016-го року у порівнянні із липнем 2015-го свідчить про "нормалізацію життя після гострої кризи". Про це заявив економіст Андерс Аслунд з аналітичного центру Atlantic Council у Twitter.

Раніше видання "Економічна правда" заявило про збільшення турпотоку з України до Туреччини на 70% до 173 785 тисяч у порівнянні із липнем 2015-го року.

Напередодні опитування Expat Insider віддало Україні перше місце у рейтингу країн світу, де вартість життя здається іноземцям найбільш доступною.

"Україна послідає перше місце у рейтингу Вартості життя: вражаючі 45% експатріантів, які мешкають там вважають вартість життя надзвичайно доступною, що майже втричі перевищує середній рівень задоволення вартістю витрат на життя серед експатріантів загалом в світі (14%). Таким чином Україна випередила решту країн. Загалом 85% опитаних висловили загальне задоволення витратами на життя в Україні. Лише 6% мали негативні ремарки щодо вартості життя в Україні, порівняно із 32% загалом по світі", - йдеться у дослідженні.

Дивіться також: Врятований прапор – історія одного бійця

Врятований прапор – історія одного бійця
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

XS
SM
MD
LG