Спеціальні потреби

За брехню в Е-деклараціях буде кримінальна відповідальність - Тransparency Іnternational


Це допоможе трансформувати Україну

Запуск після доопрацювавння системи електронного декларування доходів чиновників є "важливим кроком у боротьбі проти корупції". Про це у четвер заявив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

"Завдяки системі е-декларування 300 000 чиновників та їх родини задекларують свої статки. Це допоможе трансформувати Україну", - відзначив Расмуссен у Twitter.

Чиновники намагались понад 5 разів заблокувати запуск системи

"Важливою та значною" подією назвали запуск системи е-декларування і у міжнародній організації Transparency International, яка займається боротьбою із корупцією.

"Чиновники намагались понад 5 разів заблокувати запуск системи", - звернули увагу у цій міжнародній організації.

"Тransparency Іnternational в Україні закликає державних та місцевих чиновників подати е-декларації та нагадує, що недостовірна інформація у деклараціях призведе до дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності", - йдеться у заяві на сайті ТІ Україна.

Раніше AIN.UA. повідомили, що система електронного декларування доходів чиновників, запущена 1 вересня після двотижневої доопрацювання, не дозволяє подати декларацію, цитує матеріал "Українська правда".

Раніше AIN.UA. повідомили, що система електронного декларування доходів чиновників, запущена 1 вересня після двотижневої доопрацювання, не дозволяє подати декларацію

Видання нагадує, що в систему довелося внести низку змін і виправлень, які, зокрема, стосуються взаємодії системи е-декларування з бібліотеками електронних ключів. Всі подані до 15 серпня декларації необхідно буде подати заново.

Теоретично, увійти в систему, маючи електронний цифровий підпис, видану Державною фіскальною службою, може будь-який громадянин України.

Але за фактом редакції видання не вдалося пройти далі стадії завантаження ЕЦП. Після авторизації відображається порожня сторінка.

Дивіться також: Нормалізація відносин між США та Росією не можлива без дотримання Мінських домовленостей

Нормалізація відносин між США та Росією не можлива без дотримання Мінських домовленостей. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG