Спеціальні потреби

Вартість життя в Україні настільки низька (для іноземців), що вона очолила спеціальний рейтинг


Загалом 85% опитаних експатріантів висловили загальне задоволення витратами на життя в Україні

Україна посіла перше місце у категорії "Вартість життя" в опитуванні Expat Insider, одному із найбільших досліджень уподобань та оцінок експатріантів, осіб, які тимчасово або на постійній основі мешкають за межами країн, в яких були народжені, виховані або отримали громадянство. В опитуванні взяли участь 14 000 експатріантів у 191 країні світу.

"Україна послідає перше місце у рейтингу Вартості життя: вражаючі 45% експатріантів, які мешкають там вважають вартість життя надзвичайно доступною, що майже втричі перевищує середній рівень задоволення вартістю витрат на життя серед експатріантів загалом в світі (14%). Таким чином Україна випередила решту країн. Загалом 85% опитаних висловили загальне задоволення витратами на життя в Україні. Лише 6% мали негативні ремарки щодо вартості життя в Україні, порівняно із 32% загалом по світі", - йдеться у дослідженні.

Україна також посіла друге місце у категорії "Персональні фінанси".

Троє із десяти іноземців, які постійно мешкають в Україні, навіть заявляють, що їх прибутків більше ніж достатньо, щоб покривати вартість життя

"Лише 13% експатріантів в Україні незадоволені своїм фінансовим становищем, порівняно із 17% у світі загалом. При цьому 76% відзначили, що загалом задоволені своїм фінансовим становищем, 24% - цілком задоволені своїми фінансовими справами в Україні. Майже три чверті респондентів (74%) вважають, що їх чистий прибуток перевищує суму необхідну для того, щоб дозволити собі життя в Україні. Для порівняння загалом у світі цей показник становить 48%. Троє із десяти іноземців, які мешкають в Україні навіть заявляють, що їх прибутків більше ніж достатньо, що втричі перевищує середній глобальний показник. І лише 12% відзначили, що їх прибутку недостатньо, що значно нижче аналогічного показника в світі загалом (23%)", - відзначає дослідження.

Дивіться також: Вся надія на власну зброю: На кордоні із Мексикою фермери хочуть захисту від нелегалів

Вся надія на власну зброю: На кордоні із Мексикою фермери хочуть захисту від нелегалів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG