Спеціальні потреби

Обама: санкції проти Росії спрацьовують


Президент Барак Обама
Президент Барак Обама

Президент Барак Обама заявив, що економічні санкції проти Росії спрацьовують і що «Росія платить високу ціну за вторгнення в Україну».

У промові, виголошеній цього тижня, Обама сказав, що «капітал утікає, іноземні капіталовкладення різко падають, тому що капіталовкладники знають, що нинішня Росія, це поганий вибір, беручи до уваги її поведінку».

Згідно з президентом, російська економіка вже у стані рецесії, енергетичний сектор, який є рушійною силою російської економіки, як передбачається, зменшить виробництво, кредитоспроможність досягла дуже низького рівня, а курс рубля упав до рекордного рівня.

Обама сказав, що дії росіян в Україні послаблюють Росію.

Колишній заступник державного секретаря, а нині професор Гарвардського університету Ніколас Бернс заявив, що «якщо європейці погодяться на значні фінансові санкції проти Росії, сильніші за перший раунд санкцій, які накладено протягом перших п’яти місяців, то це буде найкращий спосіб, щоб привернути увагу Путіна».

Бернс заявив, що російська економіка дуже інтегрована з економіками європейських країн і залежить від вливання міжнародного капіталу та імпорту, зокрема з європейських країн».

XS
SM
MD
LG