Спеціальні потреби

Стан здоров’я Нельсона Мандели критичний


Громадяни Південно-Африканської Республіки сповнені надії, але й свідомі того, що нічого не можуть зробити, щоб помогти своєму колишньому президенту Нельсону Манделі, який перебуває у лікарні. Згідно з офіційними повідомленнями, у вівторок стан здоров’я Мандели залишався без змін, і лікарі робили все можливе, щоб запевнити його видужання і якнайкращі умови.

Лідер боротьби проти системи апартеїду перебуває в лікарні у Преторії вже понад два тижні з приводу інфекції легенів.

Минулого тижня офіційні особи і члени родини казали, що стан здоров’я Мендели, за всіма ознаками, дещо кращий, але в суботу надійшло більше поганих вісток, коли уряд заявив, що його стан критичний.

У понеділок президент ПАР Джейкоб Зума заявив, що лікарі роблять усе, щоб допомогти колишньому президенту. Він назвав 94-річного лідера «батьком демократії» і просив своїх земляків, щоб вони молилися за видужання свого лідера.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG