Спеціальні потреби

Нельсона Манделу знову госпіталізовано


Нельсон Мандела
Нельсон Мандела
Колишній президент Південно-Африканської Республіки Нельсон Мандела знову опинився у лікарні у зв'язку з легеневою інфекцією.

У заяві адміністрації президента Джейкоба Зуми зазначається, що Мандела прибув до лікарні в середу ввечері з рецидивом інфекції, через яку він провів у лікарні три тижні в грудні. Тоді йому також видалили камені з жовчного міхура.

У четвер Зума побажав 94-річному лауреатові Нобелівської премії миру якнайшвидшого одужання і висловив упевненість в компетенції лікарів Мандели.

Мандела провів майже 30 років у в'язниці за виступи проти апартеїду в ПАР і став символом мирного переходу країни до демократичного правління після десятиліть репресій з боку білої меншості. У 1994 році він став першим чорношкірим президентом ПАР.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG