Спеціальні потреби

Пола Раяна обрано новим спікером Палати представників Конгресу США


Новий спікер Палати представників Конгресу США Пол Раян
Новий спікер Палати представників Конгресу США Пол Раян

У березні минулого року Раян заявив, що агресія Росії проти України – це ще один результат слабкості президента Обами у сфері оборонної і закордонної політики.

Після тижнів переговорів у Палаті представників Конгресу США у четвер офіційно обрано нового спікера.

Ним став 45-річний конгресмен від штату Вісконсин Пол Раян - колишній кандидат у віце-президенти США, який йшов у парі з Міттом Ромні.

Раян отримав 236 голосів з 247 від республіканської більшості. Його республіканський суперник - Денієль Вебстер від штату Флорида отримав дев'ять голосів. Ще за одного претендента на посаду спікера - республіканця Коліна Павелла, колишнього держсекретаря США - проголосував один законодавець.

За Ненсі Пелосі, лідера Демократичної партії - меншості в Палаті представників - проголосували 184 законодавці.

Раян вважається представником консервативного правого крила республіканців, який виступає за більшу фіскальну дисципліну, скорочення уряду та соціальних програм.

Республіканці у Палаті представників, які контролюють більшість, довго не могли домовитися про кандидатуру спікера, який би міг об‘єднати радикальніше праве крило з партійним істеблішментом.

Щодо України - у березні минулого року в радіоінтерв’ю Раян заявив, що агресія Росії проти України – це ще один результат слабкості президента Обами у сфері оборонної і закордонної політики.

«На мою думку, це ще один розділ у тому, що стається, коли ви виявляєте слабкість у своїй закордонній політиці, у своїй оборонній політиці, і цей вакуум заповнює агресія», – сказав Раян радіоведучому Майклу Медведу.

Він закликав президента Обаму заохочувати союзників підтримати санкції проти Росії. «Що слід робити, так гуртуватся для санкцій, зокрема ми повинні збільшувати наш експорт природного газу до регіону і вказувати, що будуть конкретні наслідки за такі дії і називати справи своїми іменами, – сказав Пол Раян.

Нагадаємо Раян замінив на посаді голови нижньої палати парламенту США Джона Бейнера, який подав у відставку.

Дивіться також: Український Інтернет втрачає власну свободу - «Дім Свободи»

Скільки сайтів закрились через СБУ, ДНР - підрахували правозахисники. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG