Спеціальні потреби

СБУ: рух російської колони є прямим вторгненням в Україну


Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко називає прямим вторгненням Росії в Україну переміщення російського «гуманітарного вантажу».

«В останні дні ми стали свідками чітко спланованої і небезпечно ризикованої провокації проти України з нахабним і цинічним використанням поважної міжнародної організації Червоного Хреста, – провокації з так званим «гуманітарним конвоєм», – наголосив глава СБУ.

Він зазначив, що понад 30 вантажівок «незаконно почали рух у напрямку української території».

Наливайченко наголосив, що водії російських вантажівок у складі «гуманітарного конвою, потім керуватимуть військовою технікою, яка незаконно проникає на територію України.

За даними РНБО України, сьогодні об 11:10 34 вантажівки зі складу російського «гуманітарного конвою» самостійно вирушили в бік України через пункт пропуску «Ізварине», який тимчасово перебуває під контролем бойовиків.

Рух відбувається без супроводження й участі представників Міжнародного комітету Червоного Хреста і в порушення раніше досягнутих домовленостей між Україною та Росією щодо догляду й оформлення російського гуманітарного вантажу, наголосили в РНБО.

Міжнародний комітет Червоного Хреста підтвердив, що не супроводжує російського вантажу.

Передрук з "Радіо Свобода"

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG