Спеціальні потреби

В Україну з Росії незаконно в’їхали озброєні люди – МЗС


Проросійські сепаратисти
Проросійські сепаратисти
Прикордонники зафіксували черговий факт незаконного перетину українського кордону з боку Росії. У суботу вранці у районі пункту пропуску «Дібровка», що на Донеччині, в Україну незаконно в’їхали п’ять вантажівок і два легкових автомобілі з озброєними людьми. Про це йдеться у повідомленні департаменту інформаційної політики МЗС України. Українська сторона переконана, що ця провокація відбулася «за безпосередньої участі та заохочення російських прикордонників».

«Організоване російською владою проникнення на територію України озброєних терористичних формувань є нічим іншим, як черговим актом агресії проти нашої держави, цинічним нехтуванням Росією норм і принципів міжнародного права. Звертаємося до всього міжнародного співтовариства із закликом невідкладно вжити всіх можливих заходів, щоб зупинити агресора, не дати йому зруйнувати процес демократичного волевиявлення українського народу», – йдеться у заяві МЗС.

У четвер Київ звернувся до ООН із проханням у найкоротші терміни скликати засідання Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй щодо ситуації в Україні. За словами прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, у ніч з середи на четвер бойовики з Росії вчинили вже четверту спробу прорватися через державний кордон України.
Передрук з "Радіо Свобода"

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG