Спеціальні потреби

Обама і Медведєв зустрілися у Білому домі


Президенти Медведєв і Обама на спільній прес-конференції у Білому домі
Президенти Медведєв і Обама на спільній прес-конференції у Білому домі

Президент США Барак Обама зустрівся у Білому Домі з президентом Росії Дмитром Медведєвим. Під час переговорів між президентами Барак Обама погодився зняти заперечення США проти вступу Росії у СОТ.

Виступаючи на спільній прес-конференції за результами зустрічі, Барак Обама заявив, що задоволений тим, як Сполучені Штати та Росія змогли перезавантажити відносини між двома країнами.

Американський президент зауважив, що між країнами все ще залишаються розбіжності у поглядах на деякі події, як наприклад, щодо конфлікту Росії та Грузії. Але, каже американський президент, ці розбіжності повинні розглядатися окремо і не мають перешкоджати загальному партнерству.

Це другий день з триденної програми перебування Дмитра Медведєва у Сполучених Штатах. У середу російський президент відвідав Силіконову долину, щоб перейняти досвід для побудови подібного технологічного центру у Росії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG