Спеціальні потреби

Росія внесе на розгляд Ради Безпеки ООН новий проект резолюції щодо України


Рада Безпеки ООН
Рада Безпеки ООН

Росія планує подати проект резолюції до Ради Безпеки ООН, в якому буде викладено план дорожньої карти щодо досягнення миру в Україні.

Росія планує подати проект резолюції до Ради Безпеки ООН, в якому буде викладено план дорожньої карти щодо досягнення миру в Україні. Про це з посиланням на міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова повідомили ЗМІ в четвер.

Дорожня карта була розроблена Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), щоб почати втілювати в життя угоду з мирного врегулювання ситуації, досягнуту в Женеві ЄС, Росією, Україною і США.

Лавров звинувачує Київ у невиконанні Женевських домовленостей, або дорожньої карти, а також у провалі зусиль зупинити насильство на Сході України, де українські війська ведуть бої проти проросійських сепаратистів, які взяли під контроль кілька міст в регіоні.

Раніше Росія вже пропонувала різні варіанти резолюцій щодо України в Раді Безпеки ООН, але вони не були прийняті.

«Ми доручили нашому послу в Нью-Йорку Віталію Чуркіну внести проект резолюції Ради Безпеки щодо ситуації в Україні, тому що викликає все більшу тривогу відсутність будь-якого прогресу в зусиллях з припинення насильства, припинення бойових дій, починаючи з припинення каральної операції», - цитує Лаврова ІТАР-ТАСС.

Україна і її західні партнери звинувачують Росію в розпалюванні конфлікту на Сході України, але Москва заперечує ці звинувачення.

Сепаратисти звернулися до Росії з проханням надіслати в регіон миротворців, але Лавров зазначив, що подібний крок не виправданий ситуацією, яка там склалася.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG