Спеціальні потреби

Росію звинуватили у брехні і закликали припинити агресію


Скликаний Росією Радбез ООН не підтримав її
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:53 0:00

Скликаний Росією Радбез ООН не підтримав її

У звязку з подіями на Сході України та проведенням антитерористичної операції у Слов’янську, делегація Російської Федерації при Організації Об’єднаних Націй зібрала екстрену нараду Ради Безпеки ООН.

Постійний представник Росії Віталій Чуркін, вкотре звинуватив уряд України у боротьбі з власним народом за підтримки своїх західних спонсорів. Він погрозив, що люди, які приймали рішення про, «початок кровопролиття, відповідатимуть перед українським народом.

«Київський режим за підтримки своїх західних спонсорів пішов на масоване використання сили, фактично вбивши останню надію на життєздатність Женевських угод», зазначив представник РФ.

Твердження Чуркіна рішуче заперечив посол Великобританії в ООН Майк Ґрант:

«Це, грубе перекручування фактів. Український уряд має не лише право, але і обов’язок підтримати правопорядок та захистити своїх громадян на їх власній території. Звичайно, все це повинно відбуватись у пропорційний та зважений спосіб. Дії сил безпеки України у Слов’янську та на прилеглих територіях були вчинені саме у такий спосіб, у намаганнях звільнити місто від озброєних угруповань, які фінансує та контролює Росія, і які тероризують місцеве населення».

Голова Постійного представинцтва США при ООН Саманта Пауер відзначила майже небачену стриманість українського уряду, і визнала його право захищати свою державу від сепаратистів:

«Україна продовжує кожного дня демонструвати надзвичайну, майже дивовижну стриманість. Вона робить те, що просить від неї Рада Безпеки. Вона дотрималась всіх своїх міжнародних зобов’язань. Вона утрималась від військової відповіді на агресію, навіть коли Росія гордо оголосила, що приєднала частину України. Україна вкотре заявила про свою готовність до прямого діалогу з Москвою», - заявила на екстреному засіданні Ради Безпеки ООН представниця США Саманта Пауер.

Дивіться також : У МВФ сказали, що грошам України загрожує геополітика
У МВФ сказали, що грошам України загрожує геополітика
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG