Спеціальні потреби

Росія: НАТО повертається до способу думання часів «холодної війни»


Представник РФ при НАТО Олександр Грушко
Представник РФ при НАТО Олександр Грушко
Росія звинувачує НАТО в поверненні до думання часів «холодної війни» через припинення співробітництва з Росією з приводу загарбання українського Криму.

На своїй сторінці у Твіттері посланник Росії до НАТО Олександр Грушко написав у середу, що прокинулись основні інстинкти НАТО часів «холодної війни».

Тимчасом міністри закордонних справ країн НАТО продовжують у середу наради в Брюсселі щодо кризи в Україні.

У вівторок міністри вирішили припинити всю цивільну та військову співпрацю з Росією. Вони заявили, що не визнають анексії Кримського півострова і закликали Росію негайно виконати вимоги міжнародного права.

Тимчасом Росія звинувачує американський банківський гігант J.P.Morgan у незаконному блокуванні переведення коштів з її посольства в Казахстані до російської компанії.

У заяві Міністерства закордонних справ дії J.P.Morgan названо «неприйнятними, незаконними і абсурдними» та попереджено, що блокування «матиме наслідки» для посольства США в Москві.

Міністерство пов’язало блокування із санкціями Білого дому проти Москви з приводу загарбання Криму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG