Спеціальні потреби

Путін вторгнеться, або дестабілізує Україну - віце-президент "Атлантичної Ради"


Путін вторгнеться в Україну, або дестабілізуватиме її - експерт
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Путін вторгнеться в Україну, або дестабілізуватиме її - експерт

Стратегічною зброєю Росії у боротьбі проти України є корупція. Таку думку в інтерв'ю "Голосу Америки" висловив віце-президент Атлантичної Ради Деймон Вілсон.

"Питання не у території Криму. Питання у його намаганні закріпити свої позиції у себе дома і унеможливити народні протести, як відбулись на майдані. Він намагається відновити цю стару ідею Російської імперії і знищення свого сусіда Україну і у випадку втрати контролю над Києвом унеможливлення ефективного партнерства України з Європейським Союзом та НАТО", - зазначив Вілсон.

На його думку, Путін не зупиниться у Криму.

найекстримальнішому випадку він з використанням війська вторгнеться на територію України. Це не обов’язково станеться у найближчий час, але нажаль це можливий розвиток подій. Тому ми повинні бути до цього готовими. Він точно спробує дестабілізувати демократичний уряд у Києві. Ми мусимо уважно стежити за процесом президентських виборів 25 травня, а потім і місцевими виборами", - вважає експерт.

"Стратегічною зброєю Росії, яку вони використовують проти України щоб утримувати контроль є корупція. Використовуючи енергетичні ресурси та корупцію як національну стратегічну зброю він створює контрольований уряд в Україні, який робить Україну слабкою і залежною від Москви. І саме тому, перед керівництвом України стоїть великий виклик, чи зможуть вони подолати культуру корупції, щоб обрізати це маніпулятивний зв'язок з Москвою і збудувати більш Європейську Україну", - переконаний Деймон Вілсон.

На його думку, Путін буде робити усе можливе, щоб перешкодити цьому, саме тому ми маємо подвоїти наші зусилля щоб допомогти Україні.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG