Спеціальні потреби

Президент Китаю Сі Цзіньпін прибув з візитом до Москви


Новообраний президент Китаю Сі Цзіньпін прибув у п’ятницю до Москви. Це його перша закордонна подорож з часу офіційного обрання президентом минулого тижня.

Західні експерти називають візит до Росії китайськими зусиллями надати додаткову рушійну силу взаємним стратегічним і діловим інтересам. Офіційне агентство новин Китаю Сіньхуа повідомило, що обидві країни розраховують на досягнення угод про збільшення торгівлі нафтою і побудову газопроводу з Росії до Китаю.

Однорічні переговори в справі угоди, на підставі якої Росія постачатиме щодоку Китаєві до 68 мільярдів кубічних метрів газу через новий газопровід, натрапили на перешкоди з приводу суперчки щодо ціни на газ. На брифінгу цього тижня заступник міністра закордонних справ Китаю заявив, що обидві сторони підпишуть нові угоди про нафту і газ, але не подав подробиць.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG