Спеціальні потреби

Південна Корея висловила занепокоєння з приводу погроз з боку КНДР


Президент Південної Кореї висловила занепокоєння і незадоволення з приводу погроз з боку Північної Кореї.

У промові в п’ятницю до випускників військової академії президент Пак Кин Хе сказала, що вона поступатиме рішуче перед лицем північнокорейських провокацій. Вона назвала нинішню ситуацію щодо безпеки дуже серйозною. День раніше представники КНДР заявили, що відмовляться від угоди з 1953 року про перемир’я з Південною Кореєю та вимкнуть спеціальну телефонну гарячу лінію із Сеулом.

Ці погрози надійшли через кілька годин після того, як Рада Безпеки ООН одностайно схвалила нові санкції проти Північної Кореї у відповідь на недавнє випробування нею ядерної зброї. Резолюцію підтримав також Китай, який вважається важливим історичним союзником КНДР.

У четвер Міністерство закордонних справ Північної Кореї погрозило превентивним ядерним ударом по Сполучених Штатах і заявило, що це Сполучені Штати готуються викликати ядерну війну.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG