Спеціальні потреби

Північна Корея погрожує вдатися до ядерного удару проти США


У час, коли Рада Безпеки ООН готується схвалити нові жорсткі санкції проти Північної Кореї з приводу недавно проведеного нею ядерного випробування, Пхеньян погрожує вдатися до превентивного ядерного удару проти Сполучених Штатів.

Міністерство закордонних справ КНДР заявило в четвер, що країна скористається «правом превентивного ядерного удару проти штаб-квартир агресора». Як сказано, цей крок необхідний тому, що «Сполучені Штати готуються розпочати ядерну війну».

Недавно Північна Корея досягла великих успіхів у ядерній та ракетній програмах, але вважається, що в неї немає можливості запуску ракети великої дальності з ядерною боєголовкою. Вона часто робить такі заяви в час посилення напруження на Корейському півострові.

Цю погрозу отримано за кілька годин до того, як Рада Безпеки голосуватиме у справі запропонованої Сполученими Штатами резолюції, що закликає до накладення на КНДР найжорсткіших в історії санкцій ООН.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG