Спеціальні потреби

Підкомітет Палати представників Конгресу США розслідуватиме помилки охорони Капітолію


На фото: прихильники Трампа поблизу Капітолію
На фото: прихильники Трампа поблизу Капітолію

Підкомітет Палати представників Конгресу США із з питань асигнувань щодо законодавчої гілки, який здійснює фінансування поліції, яка охороняє Капітолій, розслідуватиме обставини за яких напередодні прихильники президента Трампа змогли прорватись до будівлі Капітолію. Про це, як повідомляє видання The Hill, у четвер заявила очільниця Комітету Палати представників Конгресу США із бюджетних асигнувань конгресвуман Роза Делауро та голова Підкомітету з питань асигнувань щодо законодавчої гілки, конгресмен-демократ Тім Раян.

"Прорив до Капітолію ставить серйозні запитання щодо того, що робили правоохоронці і що вони мали зробити інакше", - заявили законодавці, - "Щоб гарантувати безпеку тих, хто працює та відвідує будівлю, ми маємо добратись до суті цих помилок та попередити їх повтонення будь-коли у майбутньому".

Очікується, що слідічі заслухають свідчення голови поліційної охорони Капітолію, голів служб безпеки Палати представників та Сенату та архітектора Капітолю.

Раніше Делауро назвала події середи "спробою перевороту до якої підбурив Трамп".

У четвер сенатор-демократ Кріс Мерфі заявив про необхідність "значної реформи" до того, як здійснюється охорона Капітолію.

Дивіться також: У Вашингтоні прихильники президента США Дональда Трампа проникли до будівлі Капітолію

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG