Спеціальні потреби

Жінка, яку поранили у приміщенні Капітолію під час протестів, померла. У Вашингтоні оголосили комендантську годину


Прихильники президента Трампа намагаються потрапити у приміщення Капітолію, 6 січня 2021 року
Прихильники президента Трампа намагаються потрапити у приміщення Капітолію, 6 січня 2021 року

Жінка, в яку стріляли у приміщенні Капітолю під час протестів у Вашингтоні, померла. Про це кільком національним ЗМІ повідомив речник департаменту поліції столиці.

Раніше канал NBC News повідомляв, що жінка, якій вистрілили у груди, перебуває в критичному стані. Наразі невідомо хто стріляв, ім'я жінки не повідомляють.Також немає інформації щодо того, хто стріляв у будівлі Конгресу США.

“Поведінка, яку ми спостерігаємо, є ганебною, непатріотичною і, насамперед, незаконною. Всі причетні до цих дій, хто продовжує брати участь в цих діях, понесуть відповідальність”, - сказала міська голова міста Вашингтон Мюрієл Баузер, коментуючи протести поблизу Капітолію.

Баузер оголосила в столиці комендантську годину з 18:00 до 6:00 ранку 7 січня.

Через неспокійну ситуацію у місті, скорочено години роботи метро у столиці (до 8-ї вечора), а громадський транспорт припинить працювати о 9 вечора. Комендантську годину запровадили також у сусідніх з Вашингтоном районах штату Вірджинія.

Губернатор сусіднього зі столицею штату Мериленд розпорядився надіслати сили національної гвардії штату для допомоги Вашингтонському департаменту поліції та поліції Капітолію США.

"Я доручив генерал-адьютанту Національної гвардії у Мериленді викликати сили швидкого реагування для підтримки правоохоронних органів та наведення порядку", - заявив губернатор Мериленду Леррі Гоган.

Дивіться також: У Вашингтоні прихильники президента США Дональда Трампа штурмували будівлю Капітолію


Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG