Спеціальні потреби

США: Ромні розпочав черговий етап своєї виборчої кампанії


Претендент на посаду президента США від Республіканської партії Мітт Ромні визначився з кандидатурою віце-президента, з яким він планує продовжити боротьбу за Білий дім. Вибір Ромні - конгресмен від штату Вісконсин Пол Раян.

«Маю за честь оголосити кандидатуру свого колеги і майбутнього віце-президента США Пола Раяна».

Заява Мітта Ромні прозвучала у штаті Вірджинія, де ймовірний кандидат у президенти проводить наразі передвиборчу кампанію. Промовляючи до зібраних прихильників, конгресмен Раян згадав своє дитинство:

«Мій батько помер коли я був ще зовсім молодим. Він був доброю і порядною людиною. Є кілька речей, про які він говорив і, які я добре запам’ятав. Він казав: «сину, ти можеш бути лише частиною або проблеми, або вирішення». Я хочу сказати, що президент Обама, на жаль, є частиною проблеми. А, Мітт Ромні – є вирішенням».
Маю за честь оголосити кандидатуру свого колеги і майбутнього віце-президента США Пола Раяна».
Мітт Ромні, кандидат у президенти США


Полу Раяну 42 роки. Його молодий, як для політика, вік, повинен сприяти залученню у лави республіканців молодих людей. Також Раян допоможе заручитися міцною підтримкою консерваторів за його пропозиції щодо скорочення державного дефіциту.

Ми пропонуємо урядовий план, зазначив Ромні, який призведе до економічного зростання, загального процвітання і покращить добробут наших громадян.

Аналітики кажуть, що поки зарано говорити чим обернеться прихід Раяна в команду Ромні.

Аналітик Американського інституту підприємництва Норм Орнстайн каже, що поки немає доказів, що виборці голосують за кандидатуру віце-президента:

«Вони голосують за президента і ми поки не бачили, щоби хтось говорив, що йому подобається кандидат у президенти, але тому, що йому не подобається віце-президент, він не буду за нього голосувати».

У переддень з’їзду Республіканської партії, який має відбутися через кілька тижнів у Флориді, Ромні і Раян об’їжджають ключові штати Америки, в яких ведеться жорстка боротьба за кожного виборця.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG