Спеціальні потреби

Ромні застерігає виборців, що Обама доведе США до стану Греції


У четвер обидва суперники за президентську посаду – чинний презент Барак Обама та його противник республіканець Мітт Ромні – опинилися в одному штаті. Вони провели зустрічі з виборцями Огайо, штату, який часто стає вирішальним в американських виборах. І обидва присвятили свої промову єдиному питанню – економці.

Барак Обама виступив перед виборцями в коледжі у Клівленді. Президент захищав власну економічну політику та попереджав про небезпеку, яку несе в собі перемога республіканців:

«Ми не можемо собі дозволити поставити своє майбутнє під загрозу, повторюючи помилки минулого. Не зараз. Не в той момент, коли вирішується доля країни».

В іншому місті цього штату, Цинциннаті, поки що неофіційний кандидат від Республіканської партії Мітт Ромні пропонував власний план економічного відновлення та критикував здобутки Обами на посаді президента:

«Ви хочете ще чотири роки цього? Це ви називаєте рухом уперед? Це рух у прірву. Рух до стану Греції. Я цього не хочу. Я поверну Америку на шлях до збалансованого бюджету, і ми обмежимо розмір уряду».

Оглядачі очікують, що саме економіка залишиться центральною темою виборчої кампанії аж до голосування у листопаді.

«Зараз десь половина виборців схвалює роботу президента – 47%. Вибори будуть дуже змагальними – особливо, якщо економіка залишиться такою як зараз», – каже аналітик Джон Фортьє.

І обидва кандидати мають переконати виборців, що вони мають план відновлення економічного зростання.

«Для мене – це не лише те, що кандидат говорить, а чи його дії відповідають його словам. І більшість з них лише говорять. Для мене президент – це людина, яка піклується про американський народ», – каже безробітний Андре Генрі.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG