Спеціальні потреби

З’явився відеозапис, на якому показано, як Ромні легковажить прихильників Обами


У таємно зробленому відеозаписі, який оприлюднено в понеділок, показано, як кандидат у президенти США від Республіканської партії Мітт Ромні легковажить прихильників президента Барака Обами як тих американців, які вірять, що вони «жертви», яким належиться підтримка з боку федерального уряду.

Відеозапис, що його поміщено на Інтернет-сторінці ліберального журналу «Mother Jones», показує, як Ромні промовляє до донорів на приватній події збирання коштів на виборчу кампанію. В журналі подано, що захід відбувся в домі фінансиста Марка Ледера в містечку Бока-Ратон на Флориді і що присутні платили по 50 тисяч доларів за участь у ньому.

Ромні заявив присутнім, що 47 відсотків усіх вибрців, які підтримують Обаму, зовсім не платять податків, але переконані, що їм належиться медична опіка, харчування, житло та інші речі».

Він також сказав, що «не журитиметься цими людьми», тому що він ніколи не переконає їх «взяти на себе особисту відповідальність і подбати за своє життя».

Після оприлюднення відеозапису в понеділок Ромні сказав, що його зауваги не були «елегантно висловлені». Він додав, що намагався підкреслити різницю між собою і президентом Обамою, який, за його словами, вірить у «суспільство, в якому уряд відіграє домінантну роль». Ромні сказав, що, очевидно, він хоче допомогти всім американцям, але переконаний, що підхід президента не спрацьовує.

У вівторок журнал «Mother Jones» оприлюднив, як сказано, ще один уривок з коментарів Ромні на заході у штаті Флорида. На відеоролику республіканський кандидат у президенти сказав, що палестинці «не зацікавлені у встановленні миру». Він додав: «майже неможливо уявити собі шлях до досягнення миру».

Згідно з журналом, Ромні відповідав на запитання одного з донорів, як можна розв’язати так звану «палестинську проблему».
XS
SM
MD
LG