Спеціальні потреби

В Румунії протестують проти скорочення зарплат


Службовці бюджетної сфери Румунії вийшли на вулиці Бухаресту на знак протесту проти рішення уряду знизити їм заробітну плату, згідно з домовленістю про це із Міжнародним валютним фондом.

Приблизно 20 000 вчителів, лікарів, поліцейських і гірників взяли участь у протесті в румунській столиці. Представники профспілок очікували, що цю подію підтримає щонайменше 60 000 людей.

Профспілкові організації повідомили, що не погоджуються з урядовим планом про скорочення заробітної плати державним службовцям приблизно на 25%, а пенсій - на 15%.

Торік Міжнародний валютний фонд, Європейський Союз і Світовий банк погодились дати Румунії кредит на суму в майже 25 мільярдів доларів для підтримки її економіки.

Економіка Румунії, як й інших європейських країн, була паралізована в результаті глобальної рецесії і потребує грошей для збалансування бюджету в поточному році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG