Спеціальні потреби

Рік Перрі хоче замінити Обаму у Білому домі


Рік Перрі

У четвер колишній губернатор штату Техас Рік Перрі оголосив про свій намір ще раз поборотися за Білий дім у 2016 році. Перрі став десятим за рахунком республіканцем, який офіційно висунув свою кандидатуру. У цих передвиборних перегонах з великим числом учасників поки що немає явного фаворита. Очікується, що 15 червня до змагання приєднається Джеб Буш.

В оточенні своєї родини і прихильників Рік Перрі зробив цю заяву в своєму рідному штаті Техас, в передмісті Далласа Еддісона.

У своєму виступі Перрі говорив в основному про те, в чому, на його думку, полягає неуспіх зовнішньої політики президента Обами, в тому числі про виведення американських військ з Іраку, про появу «Ісламської держави» і посилення впливу цього угруповання.

Щодо Іраку Перрі сказав, що «жодне рішення не принесло більше шкоди, ніж рішення президента вивести наші війська з Іраку».

Як і багато інших потенційних кандидатів від Республіканської партії, Перрі пообіцяв проводити більш рішучу зовнішню політику, якщо його оберуть.

«Ми не повинні погоджуватися жити в світі хаосу або миритися з тим, що Америка ухиляється від своїх обов'язків. Ми не повинні вибачатися за винятковість американців чи західні цінності», - заявив Перрі.

В оприлюдненій у лютому заяві Перрі піддав критиці політику США стосовно України. Він закликав адміністрацію Обами негайно надати Україні летальне озброєння для захисту від агресії з боку Росії.

У четвер Рік Перрі сказав, що знову балотується для того, щоб «покласти край ері неспроможних лідерів». Однак багато хто до цих пір не забув про його провал на республіканських праймеріз (попередніх виборах) в 2012 році і знаменитому вигуку «Опа!» під час дебатів, коли він не зміг пригадати назви трьох міністерств, які пообіцяв скасувати.

Перрі поповнив список з декількох республіканців, що включилися в передвиборні перегони в останні дні. На початку тижня про своє рішення балотуватися оголосив сенатор від Південної Кароліни Ліндсі Ґрем, який заявив про свій намір поставити на чільне місце зовнішню політику, особливо боротьбу з бойовиками «Ісламської держави».

«Я хочу бути президентом, щоб розгромити ворогів, які намагаються знищити нас. І не просто покарати, критикувати, або стримати їх, а саме розгромити!»

Незадовго до Ґрема свої кандидатури висунули колишній сенатор від штату Пенсільванія Рік Санторум і колишній губернатор штату Нью-Йорк Джордж Патакі.

XS
SM
MD
LG