Спеціальні потреби

Лінкольн Чейфі - четвертий кандидат в президенти від демократів


Лінкольн Чейфі

Екс-губернатор Род-Айленда кинув виклик Гілларі Клінтон в боротьбі за номінацію від Демократичної партії.

У середу колишній губернатор штату Род-Айленд Лінкольн Чейфі офіційно висунув свою кандидатуру для обрання кандидатом в президенти від Демократичної партії, ставши третім потенційним кандидатом від демократів, які вирішили вступити в боротьбу з Гілларі Клінтон - явним фаворитом в демократичному таборі.

62-річний Лінкольн Чейфі, який був свого часу сенатором від Республіканської партії, а протягом деякого часу - навіть незалежним сенатором, оголосив про свій намір включитися в передвиборні перегони, виступаючи в Університеті Джорджа Мейсона в штаті Вірджинія. У 2013 році він змінив свою партійну приналежність, ставши демократом.

«Мені подобається вирішувати проблеми, і проблем у нас в Америці зараз, звичайно, багато», - сказав Чейфі, додавши: «Сьогодні я офіційно включаюся в боротьбу за призначення кандидатом в президенти від Демократичної партії».

Хоча шансів у Чейфі не надто багато, він став ще одним потенційним кандидатом, які кинули виклик екс-сенаторові і екс-держсекретареві Гілларі Клінтон, яку багато хто вважає фаворитом в цій передвиборній боротьбі.

У суботу про свій намір балотуватися заявив колишній губернатор штату Меріленд демократ Мартін О'Меллі; раніше висунув свою кандидатуру ліберальний сенатор-демократ Берні Сандерс з Вермонта.

Чейфі вказав на розважливість і зосередженість, які він вважає своїми прикметами доброго лідера.

«Якщо ми, лідери, проявляємо розсудливість і приймаємо зважені рішення, то ми можемо вирішити багато з поставлених перед нами проблем», - заявив він.

«Ми повинні цілеспрямовано і обережно виплутатися з дорогих воєн», - вважає Чейфі, який у 2002 році був єдиним сенатором-республіканцем, який виступив проти війни в Іраку. Пріоритетами він вважає освіту, інфраструктуру, охорону здоров'я, охорону навколишнього середовища та зміцнення середнього класу.

Протягом семи років (1999-2007) Чейфі був сенатором від Республіканської партії, а потім вийшов з партії і в якості незалежного кандидата був обраний губернатором Род-Айленда в 2010 році. В останній рік свого губернаторства він став демократом.

Дивіться також: Клінтон прийде порядок наведе? Чого чекати від Гілларі Україні?

Клінтон прийде порядок наведе? Чого чекати від Гілларі Україні? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:19 0:00

XS
SM
MD
LG