Спеціальні потреби

В Брюсселі відбувається саміт Європейський Союз – Росія


Президент Росії Володими Путін перебуває з візитом в Брюсселі, де веде переговори з представниками Європейського Союзу. Серед тем, які обговорюються, є енергетика, торгівля, права людини і політика щодо Сирії.

У п’ятницю Путін мав зустріч з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу.

Росія експортує на європейський ринок чималу частину енергоресурсів, але їх кількість зменшилася останнім часом з приводу спроб Європейського Союзу диверсифікувати шляхи постачання. Між обома сторонами немає однозгідності в справі компромісів, на які – на думку ЄС – Росія мусить піти щодо будівництва пропонованого нафтопроводу.

Напруження також існує в питанні нових законів, які російський парламент схвалив незабаром після поновного обрання Путіна на президентську посаду на початку цього року. На Заході вважають, що нові закони мають на меті обмежити громадянські свободи і придушити інакодумство.

Тимчасом перед будинком Європейської ради зарештовано кількох дівчат, що належать до правозахисної організації FEMEN. Оголені до пояса дівчата протестували проти обмеження прав людини в Росії.

Між Росією і західними країнами також немає згоди у справі конфлікту в Сирії. Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки ООН, метою якої було чинити тиск на президента Башара аль-Асада, щоб він подав у відставку.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG