Спеціальні потреби

МЗС РФ: політика Москви щодо Сирії не змінилася


Михайло Богданов
Михайло Богданов
Міністерство закордонних справ Росії заявило, що політика Москви щодо Сирії не змінилася. Така заява надійшла після того, як російські ЗМІ повідомили, що заступник міністра закордонних справ Михайло Богданов сказав, що опозиція в Сирії може виграти свою боротьбу проти президента Башара аль-Асада.

У п’ятницю, МЗС РФ зазначило, що Богданов не робив жодних заяв і не давав, останніми днями, «спеціальних інтерв’ю» журналістам у справі Сирії.

У четвер, російські ЗМІ, цитуючи Богданова, повідомили, що заступник міністра закордонних справ Росії сказав, що Асад втрачає контроль над дедалі більшою територією країни і, що в таких умовах, не можна виключити перемогу опозиціонерів. Це вперше, що Росія, яка є впливовим союзником Сирії, визнала, що сирійський уряд починає розвалюватися після майже двохрічної боротьби проти антиурядових сил.

Проте МЗС РФ заявило, що Богданов мав на увазі твердження «сирійської опозиції та її іноземних прихильників, які прогнозують швидку перемогу над режимом у Дамаску». З таким коментарем Богданов виступив на нараді дорадчого органу Кремля, на якій обговорювалися питання Близького Сходу і Північної Африки.
XS
SM
MD
LG