Спеціальні потреби

На проросійських кандидатів в президенти України вчинено напади


Два проросійські політики стали жертвами нападів з боку проукраїнських активістів у Києві.

Інциденти сталися на тлі хвилювань на Сході України, де приблизно в десятьох містах проросійсько налаштовані озброєні особи захопили адміністративні будівлі.

Депутат Верховної Ради Олег Царьов, який висунув свою кандидатуру для участі в президентських виборах 25 травня, був побитий агресивним натовпом рано вранці у вівторок. Він виходив з будівлі телестудії, коли активісти почали кидати в нього яйця, викрикувати образи і потім напали на нього.

Прес-служба Царьова заявила, що депутат був «жорстоко побитий». Депутат неодноразово заявляв, що він проти військового втручання Росії або будь-яких інших третіх сторін у події в Україні.

Увечері в понеділок ще одного проросійського політика і кандидата в президенти, Михайла Добкіна, облили зеленкою і обсипали борошном.

Москва звинуватила українську владу в потуранні проявам радикалізму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG