Спеціальні потреби

Посол США в Панамі пішов у відставку через незгоду з політикою Трампа


Посол Джон Філі
Посол Джон Філі

Посол США до Панами Джон Філі полишив свою посаду. Повідомлення про відставку надійшли під час скандалу навколо образливих висловів, які, за повідомленнями, сказав президента США Трампа стосовно деяких країн.

Читайте про скандал докладніше: Трамп опинився під шквалом критики за приписуваний йому нецензурний вислів

Державний Департамент підтвердив відставку посла Джона Філі, зазначивши, що він "вирішив піти на пенсію через особисті причини, починаючи з 9 березня цього року".

За повідомленнями преси, посол США у Панамі в листі про відставку зазначив: "Коли я розпочинав дипломатичну кар’єру я підписав клятву чесно і без політики служити президенту та його адміністрації, навіть якщо я можу не погоджуватись з певною політикою". "В моїх інструкціях чітко зазначалось, що якщо я переконаний, що це неможливо, обов’язком честі для мене буде піти у відставку. Цей час настав".

Дивіться також: Жінки-підприємниці у США шукають венчурний капітал у криптовалютах і системах блокчейн. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG