Спеціальні потреби

Трамп співчуває українцям - сподівається сенатор-республіканець


Новообраний президент США Дональд Трамп може співчувати бідам українців та сирійців. Сподівання на це в ефірі американського каналу MSNBC висловив сенатор-республіканець Роб Портман, співголова групи підтримки України у Сенаті США, відповідаючи на запитання ведучих програми.

"Я сподіваюсь на це (у відповідь на запитання про можливість того, що Трамп співчуває українцям та сирійцям - прим. ГА). Відзначу, що Трамп спілкувався із президентом України Порошенком та погодився відвідати президента України", - заявив Портман.

Ми маємо розслідувати будь-яке закордонне втручання у наші вибори, але США також мають бути здатні протидіяти дезіформації та розповісти світу правду

"Трамп більше дізнається про частини світу, де філософія Обами (лідирувати з-за спин інших) не зробила світ безпечнішим, а натомість зробила його небезпечнішим та більш нестабільним", - відзначив Портман.

Напередодні група сенаторів США, що складається з 12 республіканців і 15 демократів, підписала лист до новообраного президента Дональда Трампа в четвер, закликаючи його зайняти жорстку позицію щодо Росії через те, що вони назвали «військовим захопленням земель» в Україні.

«У світлі агресії з боку Росії, що триває, і неодноразовій відмові поважати територіальну цілісність України і суверенне право вибирати свою власну долю, ми також повторюємо наш заклик до Сполучених Штатів збільшити політичну, економічну і військову підтримку для України», - йдеться в листі законодавців, очолюваному сенатором-демократом Річардом Дурбіном і республіканцем Робом Портманом, співголовами групи підтримки України в Сенаті.

В інтерв'ю каналу MSNBC законодавець також звернув увагу на можливе втручання Росії у вибори у США та протидію дезіфнормації з її боку.

"Зараз окрім "Радіо Вільна Європа" у нас обмаль зусиль, спрямованих на протидію тому, що відбувається у світі, чи-то це робить Китай, чи Росія чи інші країни. У Східній Європі дуже стурбовані дезінформацією та пропагандою. І нашому уряду треба активнішне відповідати на це, особливо в Інтернеті", - підкреслив Портман.

"Ми маємо розслідувати будь-яке закордонне втручання у наші вибори, але США також мають бути здатні протидіяти дезінфонмації та розповісти світу правду", - підкреслив Портман.

Дивіться також: Нова влада США: Трамп визначився ще із чотирма членами адміністрації

Нова влада США: Трамп визначився ще із чотирма членами адміністрації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

XS
SM
MD
LG