Спеціальні потреби

Папа Бенедикт XVI офіційно попрощається з віруючими 27 лютого


Представник Ватикану Федеріко Ломбарді заявив, що папа Бенедикт прилюдно попрощається з католиками 27 лютого, в день перед офіційною відставкою.

Ломбарді заявив журналістам у вівторок, що Папа Римський матиме «останню аудієнцію» на Площі святого Петра. Ватикан також заявив, що сподівається на обрання нового понтифіка ще перед Великоднем.

Папа Бенедикт заскочив світ повідомленням у понеділок про свою відставку. Лідери Церкви оберуть своїм новим главою на конлаві кардинадів після офіційної відставки нинішнього Папи.

Бенедикт XVI, який до обрання відомий був як кардинад Йозеф Рацінґер, заявив, що він залишає посаду з приводу старшого віку і проблем з виконуванням своїх обов’язків.

У вівторок Ватикан уперше офіційно визнав, що в Папи, якому 85 років, було електрокардіостимулятор. Ломбарді заявив, що його прилад вставлено «якийсь час тому» і три місяці тому в ньому замінено акумулятор.

Папа Бенедикт буде першим главою Церкви, який подасть у відставку від 1415 року, коли Папа Григорій зробив те саме, щоб врегулювати конфлікт з приводу претензій на керівництво в Церкві, яка тепер нараховує 1.2 мільярдів віруючих у всьому світі.

Ватиканські офіційні особи сказали у вівторок, що Бенедикт XVI не має наміру впливати на рішення щодо вибору свого наступника.
XS
SM
MD
LG