Спеціальні потреби

Світові лідери виступили з новорічними посланнями


У новорічному зверненні до світу Папа римський Бенедикт закликав до миру і осудив нерівність між багатими і бідними. У своєму посланні з Собору святого Петра у Ватикані папа виступив проти того, що назвав «нерегульованим фінансовим капіталізмом». Перше січня – Церковний міжнародний день миру.

Серед інших світових лідерів, які виступили з посланнями з нагоди Нового року, був і президент Росії Володимир Путін. Він закликав росіян до спільних зусиль, щоб «упевнено робити поступ» для спростання викликам у 2013 році.

Президент України Віктор Янукович, у своєму зверненні підкреслив, що головним принципом зовнішньої політики має стати відстоювання національної гідності, а ключовою відповіддю на нові виклики світової економічної кризи – злагода та згуртованість українського народу.

Деякою несподіванкою, було новорічне звернення президента Північної Кореї Кім Чен Ина, який сказав, що важливі питання цього року усуватимуть суперечки між його країною і Південною Кореєю.

Тимчасом у Венесуелі громадяни збиралися в церквах і па площах, щоб помолитися за здоров’я президента Уго Чавеса, після повідомлення, що в нього з’явилися нові ускладнення після серйозної операції минулого місяця.

У Чавеса, який пройшов операцію видалення ракової пухлини, інфекція дихальних органів.

Відео - найголовніше

Вибори в Польщі: якими є настрої виборців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:36 0:00
XS
SM
MD
LG