Спеціальні потреби

Державний секретар США висловив смуток з приводу вбивства українського медика, засудив агресію підтримуваних Росією сил


США висловлюють глибокий смуток з приводу вбивства українського військового медика. Про це державний секретар США Майк Помпео заявив у середу під час брифінгу для преси.

"Хочу висловити глибокий смуток США з приводу вбивства українського військового медика, про яке стало відомо. Ми приєднуємося до народу України у засудженні триваючої брутальної агресії очолюваних Росією сил у Донбасі та вшановуємо українців, які загинули, отримали поранення у боротьбі за демократію", - відзначив Майк Помпео.

Раніше з подібною заявою виступило Посольство США в Україні. В заяві також засуджується «безперервна жорстока агресія очолюваних Росією сил на Донбасі» а також відзначається «героїзм багатьох українців, які втратили життя і зазнали травм під час хороброго несення служби своїй демократії».

Як повідомлялось, підтримувані Росією сили вбили військового медика під час евакуації тіла іншого загиблого. В штабі ООС повідомляли, що поблизу селища Зайцеве, евакуаційна група потрапила у заздалегідь підготовлену засідку окупантів.

"В результаті обстрілу загинув військовий медик, один воїн отримав поранення, а ще один – бойове травмування", - відзначили у штабі ООС.

Дивіться також: Деякі бельгійці цього літа обирають альтернативний відпочинок – у підвішених на деревах наметах

XS
SM
MD
LG