Спеціальні потреби

Як американці сприйняли промову президента Трампа «Про стан держави»


Президент Трамп після промови «Про стан держави»
Президент Трамп після промови «Про стан держави»

Перша промова президента Дональда Трампа «Про стан держави» до обох палат Конгресу була назагал позитивно сприйнята більшістю американців. Згідно з результатами опитування громадської думки, 69% тих, хто дивився промову, кажуть, що накреслена президентом політика поведе країну в правильному напрямку.

В опитуванні, проведеному CNN/ORC, 57% тих, хто дивився промову, сказали, що реакція на неї була дуже позитивною, 21% висловили думку, що частково позитивною, і лише 21% відповів, що була негативною.

Майже дві третини респондентів відповіли, що, на їхню думку, президент обрав правильні пріоритети якщо йдеться про країну, і майже 70% висловили думку, що промова змінила їх думку на більш оптимістичну щодо напрямку, у якому йде президент Трамп.

У центрі уваги промови президента Трампа «Про стан держави» були такі питання, як економіка, імміграція і боротьба з тероризмом. Згідно з результатами опитування, 72% опитаних заявили, що політика президента в галузі економіки поведе країну в правильному напрямку, тоді як 70% сказали те саме щодо боротьби з тероризмом.

Щодо податкової політики, то 64% респондентів вважають, що це поведе країну в правильному напрямку, 62% сказали те саме про імміграційну політику і 61% погоджується з пропозиціями про зміни в галузі медичної опіки.

Якщо йдеться про ідеологічний напрямок, то приблизно 33% респондентів дали позитивну оцінку промові, 26% вважають, що була надто консервативною, а 8% сказали, що вона не досить консервативна.

Опитування проведено серед групи 509 американців, які заявили, що дивитимуться промову і погодились опісля відповісти на запитання. Помилка в результатах не перевищила 4,5 %.

Дивіться також: У штаті Аризона набирає сили рух спротиву президенту США Трампу

У штаті Аризона набирає сили рух спротиву президенту США Трампу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG