Спеціальні потреби

Військові лідери у відставці закликають Трампа зберегти програми у сфері дипломатії та іноземної допомоги


Президент Дональд Трамп
Президент Дональд Трамп

Понад 120 американських генералів і адміралів у відставці закликають Конгрес не скорочувати витрат у сфері дипломатії та іноземної допомоги. Згідно з повідомленнями, ці витрати можуть стати жертвами бюджетних пропозицій президента Дональда Трампа.

Під час представлення бюджетних пропозицій Конгресу, Трамп, згідно з передбаченнями, скаже про збільшення витрат на оборону на 54 мільярди доларів і скорочення витрат на внутрішні програми, зокрема фінансування праці Державного департаменту і Агентства з охорони навколишнього середовища.

В оприлюдненому в понеділок листі лідерам Республіканської і Демократичної партій у Конгресі відставні військові офіцери написали, що «підняття рівня і посилення демократії та розвитку разом з обороною мають критичне значення для втримання безпеки Америки».

Колишні військові лідери написали, що з досвіду знають, що кризи в багатьох країнах не можуть бути розв’язані лише за допомоги військової сили.

Серед осіб, які підписали листа, є видатні американські лідери у відставці, включно з командуючим військами в Афганістані та Іраку генералом Дейвидом Петреусом та колишнім верховним командувачем сил НАТО адміралом Джеймсом Ставрідісом.

Дивіться також: Іммігранти та біженці намагаються пішки перебратися зі США в Канаду

Іммігранти та біженці намагаються пішки перебратися зі США в Канаду. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG