Спеціальні потреби

У МОЗ оголосили «Ні – корупції»


Боротьбу корупції у МОЗ оголосила виконувач обов’язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Вона запевнила, що у тендерах її міністерства більше не буде корупції, а державні закупівлі і надалі здійснюватимуть міжнародні організації, які допомагають суттєво зекономити, - переконує нова міністр.

Для прозорості роботи міністерства на сайті МОЗ напередодні оприлюднили таблицю про стан поставок ліків та розвезення їх регіонами. Таблицю періодично обіцяють оновлювати.

Крім того, Уляна Супрун повідомила, що подала кандидатури її заступників на затвердження до голови Кабміну. Їхні прізвища вона не назвала.

«Найголовніше, щоб решта моєї команди змогла зайти у міністерство. Бо нас зараз з Романом Іликом лише двоє, ми пробуємо працювати вдвох там, де потрібно шестеро людей. Сподіваємося, що ми зможемо ефективніше працювати в команді», – зазначила виконувач обов’язків очільника МОЗу.

До реформи державних закупівель в медичній галузі закликають Україну міжнародні організації. В інтерв’ю Голосу Америки представник USAID, зокрема, заявила, що така реформа не лише б сприяла подоланню корупції, а й зекономила український бюджет та покращила б медичні послуги в Україні.

Тим часом в ЮНІСЕФ появу спалаху поліомієліту в Україні пов’язують із труднощами при закупівлі вакцин. Координатор масової вакцинації в Україні від поліомієліту заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець подав у відставку у квітні цього року.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG