Спеціальні потреби

Комп'ютери Пентагону намагаються зламати 40 мільйонів разів на місяць - Harvard Business Review


Комп'ютерні системи Міноборони США за місяць зазнають 41 мільйон спроб зламу, проникнення, чи сканування на предмет вразливості з боку кіберзлочинців. Про це йдеться у статті Harvard Business Review.
Матеріал присвячений досвіду військових США зі зміцнення безпеки комп'ютерних систем, відзначає, що серія реформ проведених за останні 6 років дозволила Пентагону стати взірцем організації протидії кібератакам.
Матеріал, серед іншого, наводить цікаву статистику.
Член Центрального командування збройних сил США на близькосхідній військовій базі вставив USB з вірусом напряму у комп'ютер


"З вересня 2014-го по червень 2015-го Пентагон "відбив" понад 30 мільйонів кібератак на свої мережі. Лише 0,1% кібератак змогли якимось чином зашкодити мережам Пентагону. З огляду на рівень технологічної досконалості кіберсупротивників США, це є значним досягненням", - йдеться у матеріалі.

Відповідно до матеріалу, найбільшим успіхом кіберзлочинців був випадок 2008-го року, коли член Центрального командування збройних сил США на близькосхідній військовій базі вставив USB з вірусом напряму у комп'ютер, який належав до захищеної системи.

Матеріал у Harvard Business Review відзначає, що одним із головних чинників підвищення кібербезпеки Пентагону, серед іншого, стала увага до підготовки співробітників та чітке дотримання безпекових протоколів."Один із важливих показників - це кількість перевірок кібербезпеки, яка зросла з 91 на рік у 2011-му до 285 у 2015-му. Попри ускладнення критеріїв успішного проходження інспекцій, кількість "відмінників" за результатами перевірок зросла з 79% у 2011-му до 96% цього року", - пише видання.

Дивіться також : Zello - зброя революції сепаратистів

Zello - зброя революції сепаратистів
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00
XS
SM
MD
LG