Спеціальні потреби

У Франції проходять мирні переговори між афганською владою і Талібаном


Представники афганської влади зустрічаютсья з Талібаном та іншими збройними угрупованнями з метою обговорити майбутнє країни після того, як у 2014 році з Афганістану будуть виведені війська НАТО.

Переговори відбуваються за посередництвом Франції неподалік Парижа.
Ця зустріч – перші прямі переговори між верхівкою Талібану, керівниками антиталібського Північного альянсу та Верховної Ради миру країни.

Президент Афганістану Гамід Карзай заснував Раду миру в 2010 році з метою розпочати діалог з бойвиками Талібану, щоб переконати їх зупинити насилля та приєднатися до політичного процесу.

Під час прес-конференції в середу Карзай заявив, що його країна «бажає миру» та підтримує «усі реальні та чесні кроки для його досягнення».

Ця зустріч проходить у час, коли Франція закінчує свою місію в Афганістані. У вівторок з цієї країни були виведені останні 500 французьких солдатів – з провінції, що на північний схід від Кабула.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG