Спеціальні потреби

НАТО: Значна частина російських військ покинула Україну


Андрій Лисенко
Андрій Лисенко

Представник НАТО повідомив, що Росія вивела значну частину своїх військ зі Східної України, але частина їх залишилася.

«Відбулося значне виведення підрозділів російських звичайних збройних сил», – сказав представник НАТО підполковник Джей Джанзен, додавши, що складно говорити про конкретну кількість.

При цьому він зазначив, що російські спецпідрозділи як і далі ведуть діяльність в Україні.

«Ясно, що союзники по НАТО повинні зберігати пильність», – сказав він.

В останні тижні представники НАТО говорили про те, що разом із сепаратистами в Східній Україні билися близько тисячі російських військовослужбовців, у зв’язку з чим Росія зіткнулася з дедалі більшими санкціями з боку Заходу.

Росія неодноразово заперечувала, що відправляла свої війська в Україну, хоча допускала, що деякі військовослужбовці, можливо, брали участь у бойових діях під час своїх відпусток.

У вівторок представник українських військових полковник Андрій Лисенко повідомив, що хоча є свідчення, що деякі російські підрозділи перетнули кордон і повернулися до Росії, інші знову ввійшли в Україну. «Відбувається ротація підрозділів», – сказав він на щоденному брифінгу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG