Спеціальні потреби

Україна: сепаратисти почали відведення важкої артилерії


Лідер донецьких сепаратистів Олександр Захарченко
Лідер донецьких сепаратистів Олександр Захарченко

Проросійські сепаратисти на сході України повідомили, що приступили до відведення важкої артилерії від лінії фронту відповідно до мирного плану, спрямованого на припинення п’ятимісячного конфлікту з Києвом.

Лідер сепаратистів Олександр Захарченко у вівторок заявив «Інтерфаксу», що відвід проводиться у відповідь на аналогічні кроки української армії.

У той же час він повідомив, що відвід буде здійснюватися тільки в тих районах, де так само вчинили українські частини, але не там, де вони залишаються.

В понеділок українська влада заявила, що вони почали відведення військ і важких озброєнь від лінії фронту відповідно до угоди, що передбачає створення 30-кілометрової буферної зони.

Незважаючи на підписання угоди про припинення вогню 5 вересня, артилерійські обстріли і перестрілки в Донецьку і його околицях тривають практично безперервно.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG