Спеціальні потреби

Папа Римський закликав до миру та діалогу на Кубі


Папа римський Франциск закликав до миру і діалогу на Кубі, де розгорнулися безпрецедентні протестні виступи, які охопили всю країну, повідомляє агентство Reuters.

«У ці важкі часи я теж (відчуваю) близькість до дорогого кубинському народу, - сказав понтифік в своєму щотижневому зверненні до віруючих на Площі Св. Петра.

Нагадаємо, що США раніше закликали кубинську владу не застосовувати насильницьких заходів по відношенню до протестуючих. «Ми закликаємо до спокою і засуджуємо будь-яке насильство проти мирних протестувальників. Ми також закликаємо кубинський уряд звільнити всіх, хто був затриманий за мирний протест», - заявив днями представник Держдепартаменту Нед Прайс.

У своєму виступі глава Римсько-католицької церкви також закликав до припинення насильства в Південно-Африканській республіці. Звертаючись до віруючих, тато Франциск зупинився і на «катастрофічних» повенях в Німеччині, Бельгії та Нідерландах, що призвели до людських жертв.

Це був перший публічний виступ Папи Франциска після одинадцяти денного перебування в клініці. Понтифік повернувся до Ватикану у середу та одужує, повідомляє видання Vatican News.

У матеріалі використані джерела: Reuters та Vatican News.

Читайте також: "Активісти на Кубі повідомляють про тисячі затриманих протестувальників​"

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG