Спеціальні потреби

У Пакистані здійснено атаку на автомобіль японського консульства


У Пакистані здійснено атаку на автомобіль японського консульства
У Пакистані здійснено атаку на автомобіль японського консульства

Пакистанські офіційні особи повідомили, що в південному портовому місті Карачі озброєні особи атакували в четвер автомобіль японського консульства. Поліція повідомила, що стрілянина, за всіма ознаками, пов’язана зі спробою пограбування. Нападники відкрили вогонь після того, як службовці консульства зупинилися біля банку, щоб зняти з рахунку гроші.

У час атаки в автомобілі не було японських офіційних осіб. Нападники втекли на мотоциклі.

Також у четвер пакистанські службовці повідомили, що в північно-західному районі країни вистелені з безпілотного літака ракети убили щонайменше п’ятьох імовірних екстремістів. Це найновіша американська ракетна атака в племінному районі.

Дві ракети були вистелені в четвер під час рейду на табір екстремістів в Північному Вазиристані, що межує з Афганістаном.

День раніше дві атаки з американських безпілотних літаків вбили в тому самому районі щонайменше шістьох імовірних екстремістів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG