Спеціальні потреби

Мушаррафа можуть звільнити з-під домашнього арешту


Суд у Пакистані виніс рішення щодо звільнення на поруки колишнього президента Первеза Мушаррафа, звинуваченого в тому, що у 2007 році він дав доручення провести рейд на екстремістську мечеть, у результаті якого загинув мусульманський духівник і десятки інших осіб.

Це наближає Мушаррафа до можливого звільнення після кількамісячного перебування під домашнім арештом.

Рішення в справі колишнього президента і генерала про звільнення на поруки стосується всіх звинувачень, висунутих проти нього з часу повернення до Пакистану з добровільного вигнання, включно з імовірною причетністю до вбивства колишнього прем’єр-міністра Беназір Бхутто.

Мушарраф прийшов до влади у 1999 році в результаті державного перевороту і правиив країною як президент до часу відставки, коли у 2008 році його опоненти погрозили йому імпічментом. Тоді він виїхав на добровільне вигнання.

Він повернувся до Пакистиану у березні, щоб наново розпочати політичну діяльність.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG