Спеціальні потреби

Мушаррафа звинувачено у відповідальності за вбивство Беназір Бхутто


Суд у Пакистані висунув звинувачення проти колишнього військового лідера Первеза Мушаррафа у зв’язку з убивством у 2007 році керівника опозиції і колишнього прем’єр-міністра Беназір Бхутто.

У вівторок суд у Равалпінді звинуватив Мушаррафа в убивстві, кримінальній змові і сприянні убивству. Прокуратура каже, що Мушарраф, який у той час був президентом, не зумів захистити пані Бхутто від атаки на політичному мітингу в Равалпінді, де вона померла після перестрілки і бомбової атаки.

Мушарраф заперечив звинувачення, і справу відстрочено до 27 серпня.

Це вперше в історії Пакистану колишнього армійського керівника звинувачено у кримінальному злочині. У районі будинку суду посилено заходи безпеки.

Мушарраф повернувся до Пакистану цього року після того, як у 2008 році він подав у відставку і провів майже чотири роки на добровільному вигнанні. Він обіцяв, що після повернення на батьківщину кандидуватиме на політичну посаду, але йому було заборонено кандидувати до парламенту, а тепер має ще й юридичні проблеми.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG