Спеціальні потреби

Пакистанський суд видав ордер на арешт колишнього президента Мушаррафа


У Пакистані суд відмовив колишньому президенту Первезу Мушаррафу у можливості внести заставу і наказав заарештувати його. Як підставу арешту подано те, що у 2007 році, коли Мушарраф був при владі, він звільнив з посади суддів.

Представник Мушаррафа заявив, що адвокати колишнього лідера ще в четвер подадуть апеляцію до Верховного суду країни.

Проте пакистанська поліція не арештувала колишнього військового лідера країни, коли він в оточенні особистих охоронців у четвер вранці залишав будинок суду.

Органи влади повідомили, що Мушаррафа відвезено до його резиденції на окраїнах Ісламабада. Поки що невідомо, чи колишнього лідера країни буде арештовано.

На початку цього тижня Мушарраф зазнав ще однієї поразки, коли представники виборчої комісії винесли рішення, що він не може бути кандидатом на запланованих на наступний місяць парламентських виборах.

Мушарраф повернувся до Пакистану наприкінці минулого місяця із чотирирічного добровільного вигнання, щоб бути кандидатом на парламентських виборах.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG