Спеціальні потреби

Від вибуху в Пакистані загинуло щонайменше 13 людей


Пакистанські органи влади повідомили, що в четвер від вибуху в таборі біженців у північно-західному районі Пакистану загинуло щонайменше 13 людей і понад 30 отримали поранення.

У повідомленнях говориться, що замінований автомобіль вибухнув у таборі біженців Джалозай неподалік міста Пешавар. Від вибуху пошкоджено кілька інших автомобілів і на місці залишилася глибока воронка.

Вибух стався в час, коли сотні людей стояли в черзі, щоб отримати харчові раціони. В таборі тимчасово проживають десятки тисяч переміщених людей з прикордонних племінних районів, де йдуть збройні сутички між пакистанськими збройними силами та екстремістами угруповання Талібан.

Умови безпеки в Пакистані значно погіршилися від часу загальних виборів у 2008 році. Нові вибори заплановано на 11 травня. Це перший раз у Пакистані, що демократично обраний уряд закінчує свій п’ятирічний термін без того, щоб бути раніше усунутим від влади.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG