Спеціальні потреби

Печерський райсуд відмовив Тимошенко


Печерський райсуд відмовив Тимошенко
Печерський райсуд відмовив Тимошенко

Сьогодні Печерський районний суд у Києві оголосив рішення щодо скарги екс-прем’єрки Юлії Тимошенко про незаконність порушення проти неї «газової» справи. Скаргу залишили без задоволення. Про це оголосила суддя Галина Супрун. Також суддя додала, що слідчий мав підстави, достатні для порушення цієї кримінальної справи.

Самої Юлії Тимошенко під час оголошення рішення у залі не було. Як повідомив її захисник Сергій Власенко, у лідерки БЮТу було погане самопочуття.

Тим не менш, на персональному сайті Тимошенко з’явився її коментар стосовно рішення Печерського райсуду, в якому екс-прем’єрка заявила, що в Україні немає правосуддя, і що його треба шукати у міжнародних судах.

«Наша мета – вийти зі справжніми скаргами на міжнародний рівень, в міжнародні суди і там довести, що в Україні є політичні репресії, фальшуються справи, рішення суду, і фактично правосуддя немає», - цитує слова Юлії Тимошенко її сайт.

Вже завтра Юлія Тимошенко та захисник Сергій Власенко планують оскаржити рішення Печерського райсуду в Апеляційному суді Києва. За словами Сергія Власенка, все це робиться задля того, щоб потім мати юридичну можливість звернутися до Європейського суду з прав людини.

Тим не менш, Партія регіонів та Тимчасова слідча комісія з питань розслідування обставин підписання угод між «Нафтогазом» і «Газпромом», впевнені в тому, що Юлія Тимошенко все ж таки порушила закон. В цьому переконаний і член ТСК, Володимир Олійник.

«Чиї інтереси відстоювала Тимошенко, погодившись на кабальні умови газового договору, повинні встановити слідство і суд. Але в жодному випадку мова не може йти про те, що угода, підписана нею, відповідала національним інтересам. Ми добре пам’ятаємо, як після отримання газу за новими цінами почали зупинятися хімічні та металургійні заводи України, а їх працівників почали відправляти в неоплачувані відпустки, бо продукція вітчизняних виробників враз стала неконкурентоспроможною», - пояснив свою думку депутат.

XS
SM
MD
LG